Do następnego meczu pozostało

Dzień medialny kibica Oskara Ługowskiego – zwycięzcy charytatywnej licytacji

Jedną z naszych licytacji w akcji "Aleks walczy z SMA" był dzień medialny dla zwycięzcy licytacji. Najważniejsza informacja jest taka, że cała zbiórka została już zakończona i Aleks zostanie poddany terapii. My natomiast realizujemy dotrzymaną obietnicę i w środę 23 lutego zaprosiliśmy naszego kibica, Pana Oskara Ługowskiego na dzień medialny z Chojniczanką.
 

Oprócz bezcennych pamiątek w postaci zdjęć i materiału wideo, proponowaliśmy również prezentację w naszych mediach klubowych. Porozmawialiśmy więc ze zwycięzcą licytacji. Panu Oskarowi jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa i dziękujemy za zaangażowanie się w akcję. Gratulujemy także odwagi do występu przed naszą kamerą. Nie jest to najłatwiejsze wyzwanie.

 

Proudly made by