Do następnego meczu pozostało

Enea Kids Handball 1×1 – relacja

50 dzieci uczestniczyło w turnieju piłki ręcznej Enea Kids Handball 1×1 w Chojnicach!

Przy współpracy ze Stowarzyszeniem Akademii Sportu Artura Siódmiaka nasza Akademia zorganizowała w ubiegłą niedzielę rozgrywki w uproszczonej formie piłki ręcznej dla najmłodszych.

Licznie zebrani rodzice oraz kibice obserwowali i dopingowali z trybun chłopców i dziewczynki, które wzięły udział w zabawie polegającej na trzyminutowych pojedynkach „szczypiorniaka”. W rozgrywkach uczestniczyły dzieci z roczników 2013-2016. Wydarzenie miało miejsce na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach.

Spotkanie rozpoczęło się od krótkiej pogadanki na temat nawyków żywieniowych oraz zdrowego trybu życia. Następnie uczestnicy rywalizowali równocześnie na siedmiu specjalnych boiskach, a energii, fantastycznej zabawy i emocji było co niemiara. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale za udział w turnieju.

Dziękujemy za współpracę SAS Artura Siódmiaka i Szkole Podstawowej nr 5 w Chojnicach. Dziękujemy również za wsparcie Burmistrzowi Miasta Chojnice – Arseniuszowi Finsterowi w organizacji tego eventu.

Wszystkich, którzy „załapali bakcyla” piłki ręcznej, zapraszamy na treningi żółto-biało-czerwonej sekcji piłki ręcznej. Aktualnie w strukturach naszej Akademii funkcjonują dwie grupy wiekowe – 2011-2012 oraz 2013 i młodsi. Na zajęcia zapraszamy zarówno dziewczęta jak i chłopców. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerem pod nr. tel. 787 979 605

Proudly made by