Do następnego meczu pozostało

Europa Logistics zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych

Doświadczenie, wiedza, zgrany zespół i zaufanie Klientów to priorytety naszego Partnera, dzięki którym mogą świadczyć usługi logistyczne i transportowe w kraju i za granicą.

  • logistyka – to ich konik! Doświadczenie w logistyce zdobywają od lat, od początku organizując sprawny, bezpieczny transport materiałów i gotowych produktów za granicę. Ograniczając koszty, optymalizując zyski oraz skracając do minimum czas dostawy.
  • transport – organizują transport dla firm, które działają w całej Polsce w dowolnej branży – usługowej, produkcyjnej, przemysłowej. Zapewniają sprawny transport lądowy, lotniczy, morski oraz intermodalny.

Więcej na: www.europalogistics.eu

Dziękujemy za nieustające wsparcie!

Proudly made by