Do następnego meczu pozostało

Firma Monolit Złotym sponsorem Żółto-biało-czerwonych

Firma Monolit Złotym sponsorem Żółto-biało-czerwonych!
Nasz dotychczasowy Srebrny sponsor postanowił zwiększyć swoje wsparcie dla Klubu i tym samym został jego Złotym sponsorem! 

Monolit Chojnice jest stosunkowo nową marką, mającą w zamyśle stworzenie miejsca pełnego inspiracji dla każdego, kto chce uatrakcyjnić otoczenie swojego domu, firmy, przestrzeni hotelowego lobby czy restauracji, a nawet wnętrza mieszkania. 
Monolit jest hurtownią materiałów ogrodniczych i budowlanych. Wiodącym produktem naszego Partnera jest kostka brukowa. W swojej ofercie oprócz kostki brukowej posiada elementy ogrodzenia, jak również szereg elementów dekoracyjnych – obrzeży i palisad. Ponadto oferuje również produkty do aranżacji ogrodu. Współpracuje z wykonawcami z branży ogrodniczej i budowlanej.  Monolit łączy doświadczenie dwóch powiązanych ze sobą światów – produkcji kruszyw oraz wykonawstwa usług brukarskich.
Zapraszamy do kontaktu, współpracy i odwiedzin naszego Partnera.

www.monolitchojnice.pl

Lokalizacja: wyjazd z Chojnic w kierunku Bytowa i zjazd w lewo (kierunkowskaz na Żwirownię)

Serdecznie dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by