Fizjoterapeutka w Akademii Chojniczanki

Miło nam poinformować, że Akademia Chojniczanki ma w swoich szeregach fizjoterapeutkę. Współpracę z naszym klubem rozpoczęła Dagmara Szank-Karandyszewska, która dołączy do sztabu szkoleniowego zespołu rezerw. Funkcję w drugim zespole będzie łączyć z doraźną pomocą dla zawodników drużyn młodzieżowych, którzy powracają po urazach.

Wraz ze sztabem, wykonaliśmy w ostatnim czasie dużo pracy, aby optymalnie przygotować się do swojej pracy. Rozwój sztabu o kolejną osobę, świadczy jak ważny jest dla klubu rozwój młodych zawodników oraz akademii. Cieszymy się wspólnie, iż razem będziemy mogli zwiększyć jakość pracy na rzecz naszych zawodników – komentuje trener drugiego zespołu Michał Wirkus.

Informowaliśmy już wcześniej, że nowym trenerem rezerw Chojniczanki został Michał Wirkus. W sztabie „dwójki” jest również asystent Tomasz Orłowski.