Do następnego meczu pozostało

Fundacja Kaszuby objęła swym patronatem nasz program ?Dumni z Natury?

Fundacja Kaszuby objęła swym patronatem nasz program „Dumni z Natury”.

Program ten wpisuje się w działania statutowe Fundacji Kaszuby, w których jest zawarta działalność na rzecz rozwoju i promocji w kraju i za granicą produktów oraz przedsiębiorstw pochodzących z Kaszub, a także działalność w zakresie propagowania i upowszechniania języka, tradycji i kultury kaszubskiej.

Fundacja Kaszuby będzie wspierać działania Klubu w upowszechnianiu i propagowaniu wiedzy o przyrodzie, tradycji i kulturze Kaszub.

Działania Fundacji skupią się na pomocy merytorycznej w zakresie języka kaszubskiego, przekazywaniu wiedzy na temat tradycji kaszubskich – często już zapomnianych lub mało znanych. Kaszuby to także piękna przyroda, którą warto przybliżać i zachęcać do jej poznawania. Kaszuby obfitują w jeziora, rzeki, lasy, są też bogate w bazę turystyczną, warto to pokazać i zachęcać do aktywnego zwiedzania Kaszub.

Dziękujemy za wsparcie!

___________

Projekt „Dumni z Natury” wspierany jest przez ENERGA Grupa ORLEN w ramach realizacji Strategii CSR Grupy Energa

Proudly made by