Do następnego meczu pozostało

Gemba Auto zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych

Kto z nas nie kojarzy samochodów z logotypem naszego Złotego sponsora poruszających się po miejscowych drogach? Również na spodenkach pierwszej drużyny dojrzymy ten sam logotyp, a co mecz Żółto-biało-czerwonych możemy oglądać kolejne auta z floty Gemba Auto. 
Mamy przyjemność współpracować od lat i z równą satysfkacją informujemy o zwiększaniu wsparcia naszego Partnera dla naszego Klubu. 
 

Gemba Auto świadczy kompleksowe usługi napraw powypadkowych dla firm i osób prywatnych. Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu i doświadczonym pracownikom są w stanie zapewnić najwyższą jakość usług w najkrótszym czasie.
Oferta naszego Partnera: 

  • Holowanie uszkodzonego pojazdu (Gemba Auto odholuje Twój uszkodzony samochód z każdego miejsca, bezpośrednio do swojego warsztatu);
  • Usługa door2door (odbiór uszkodzonego pojazdu i podstawienie samochodu zastępczego);
  • Naprawy blacharskie i lakiernicze (robione u naszego Partnera naprawy są wykonane w najnowocześniejszych standardach, a kładzenie lakieru w specjalnych komorach bezpyłowych gwarantują jakość nie odbiegającą od oryginalnego lakieru);
  • Rozliczenia bezgotówkowe (wystarczy, że w momencie szkody zadzwonisz do Gemba Auto, a oni wykonają za Ciebie wszystkie formalności związane z ubezpieczycielem, odbiorą samochód i oddadzą naprawiony a w tym czasie dostaniesz auto zastępcze i to wszystko za darmo!);
  • Samochód zastępczy na czas naprawy (gdy będziesz miał stłuczkę i Twój samochód będzie niesprawny to na czas naprawy otrzymasz auto zastępcze);

Pełna oferta na: www.gembaauto.pl/


Dziękujemy za wsparcie! 

Proudly made by