Do następnego meczu pozostało

GierGips Wood sponsorem meczu Chojniczanka – GKS Katowice

Z przyjemnością informujemy, że sponsorem ostatniego meczu w sezonie 2022/23 został nasz Srebrny Partner: firma GierGips Wood.

GierGips Wood jest nowym przedsięwzięciem, jednak ich doświadczenie opiera się na wielu latach pracy w branży budowlanej. W 2009 roku powstał ich pierwszy oddział z dystrybucją materiałów budowlanych PPH GierGips. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów postanowili rozszerzyć swoją działalność o produkcję wiązarów dachowych i nie tylko. Prefabrykowana więźba sprawdzi się zarówno w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych jak również obiektach użyteczności publicznej, przemysłowych a nawet rolniczych.

Siedziba znajduje się na ul. Szkolna 3; 77-320 Przechlewo (wjazd od strony starego PKP).

Zapraszamy do odwiedzenia strony na: www.giergips-wood.eu

Proudly made by