GINTER Patronem Głównym Dziecięcej Gali Piłkarskiej 2023!

Firma GINTER to jeden z największych, najnowocześniejszych zakładów na terenie miasta i również jedna z firm najdłużej wspierających nasz Klub. Od lat z dumą wybiegamy na boisko z logotypem naszego Partnera, a wiele inicjatyw podejmowanych przez Klub może zostać zrealizowanych dzięki jego wsparciu.

Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter powstał w maju 1988 roku. Firma Ginter to jeden z największych na Pomorzu producentów materiałów budowlanych. Specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości materiałów betonowych dla budownictwa kubaturowego, drogownictwa i segmentu wodno-kanalizacyjnego. Tworzy kompleksowe, innowacyjne i zrównoważone rozwiązania o niższym śladzie węglowym, które pomagają budować bezpieczniej, szybciej i efektywniej.
Firma Ginter wprowadziła na rynek innowacyjny pustak GINTERMO BLOCK AIRIUM, potwierdzając tym pozycję Firmy zaangażowanej w innowacje, ekologiczne projektowanie i ekologiczny przemysł.

Ginter – jakość i doświadczenie od 35 lat. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie!