Do następnego meczu pozostało

Górnik Łęczna najbliższym sparingpartnerem Chojniczanki

W sobotę 28 stycznia nasz zespół rozegra przedostatni mecz sparingowy przed inauguracją rundy wiosennej. Rywalem będzie dobrze znany ligowy przeciwnik, Górnik Łęczna. Spotkanie rozegrane zostanie o godzinie 12:30 w Opalenicy.

Górnik Łęczna po rundzie jesiennej zajmuje 13 miejsce w pierwszoligowej stawce. Zespół trenera Marcina Prasoła, zgromadził w poprzedniej rundzie o 4 punkty więcej niż Chojniczanka. Z bezpośredniej rywalizacji naszych drużyn, górą wyszła Chojniczanka, która pokonała Górnika 2:1 po golach Tomasza Mikołajczaka i Mateusza Cegiełki.

Zima na Lubelszczyźnie przebiega bardzo spokojnie. Do Górnika zimą dołączył jedynie Miłosz Kozak ze Spartaka Trnava. Aktualnie nasz sobotni rywal przygotowuje się do rundy podczas obozu w Opalenicy. Łęcznianie podczas okresu przygotowawczego rozegrali cztery gry kontrolne. Górnik wygrał 2:0 z Polonią Warszawa i 7:1 z Polonią Środa Wielkopolska oraz przegrał z Koroną Kielce (0:4) i Stalą Rzeszów (1:2).

O najważniejszych boiskowych wydarzeniach ze sparingu z Opalenicy, będziemy meldować na bieżąco na naszym kanale na Twitterze

W sobotę na Modraku zagrają rezerwy Chojniczanki, których ostatni sparing z Cuiavią Inowrocław został odwołany ze względu na niesprzyjające warunki pogodowe. Na godzinę 11:00 zaplanowano grę kontrolną „dwójki” z MKP Szczecinek.

Proudly made by