Do następnego meczu pozostało

Gra kontrolna z Olimpią Grudziądz przy M12

W sobotę 6 lipca o godzinie 11:00 Chojniczanka rozegra kolejny mecz kontrolny w ramach przygotowań do sezonu 2024/2025 Betclic 2 Ligi. Spotkanie odbędzie się na stadionie przy Mickiewicza 12.

Dla naszego zespołu będzie to przedostatni sprawdzian przed pierwszym ligowym spotkaniem z Rekordem Bielsko-Biała (19 lipca). Do tej pory zagraliśmy z Unią Solec Kujawski (mecz wygrany 8:1), z Miedzią Legnica (mecz przegrany 2:1) oraz z Lechią Gdańsk (remis 1:1).

Rozegrane wcześniej spotkania pozwoliły trenerowi Damianowi Nowakowi oraz sztabowi szkoleniowemu na podjęcie odpowiednich decyzji co do testowanych zawodników. W ostatnim czasie do Chojniczanki dołączyło dwóch pomocników: Przemysław Sajdak oraz Adrian Kacerik.

Przy M12 zagramy z Olimpią Grudziądz, która utrzymała się po sezonie 2023/2024 w 2 Lidze, zajmując 14. miejsce w tabeli. Do tej pory, w czasie przygotowań do nowego sezonu, do Biało-Zielonych dołączyli Tomasz Kaczmarek (pomocnik), Maciej Mas (skrzydłowy), Filip Wójcik (pomocnik), Damian Nowak (napastnik). Do zmiany doszło również na ławce trenerskiej, gdzie dotychczasowego trenera Mariusza Pawlaka zastąpił Grzegorz Niciński.

Z Olimpią Grudziądz w ligowych rozgrywkach spotkaliśmy się w sumie 18 razy: 8 wygranych, 5 przegranych i 5 remisów.

Proudly made by