Do następnego meczu pozostało

Gratulacje dla Arseniusza Finstera z okazji 25-lecia na stanowisku burmistrza Chojnic

9 listopada 1998 roku, Arseniusz Finster został po raz pierwszy wybrany na stanowisko burmistrza miasta Chojnice. Dzisiaj, wypada 25-lecie służby mieszkańcom naszego miasta w tej roli. Na ten czas złożyło się 6 kadencji, potwierdzających spore zaufanie mieszkańców Chojnic. To piękny jubileusz i moment, w którym chcemy wyrazić ogromną wdzięczność za nieoceniony wkład w rozwój naszej społeczności.

Arseniusz Finster jest także mocno związany z Chojniczanką. Na początku XXI wieku był członkiem zarządu klubu, a jako włodarz miasta zawsze pomagał nam w realizacji inwestycji, projektów oraz inicjatyw. To zaangażowanie było kluczowe dla rozwoju klubu i dalszych przedsięwzięć.

Nieoceniony – tak dziś możemy powiedzieć. Burmistrz Arseniusz Finster stał się nieodłączną częścią historii naszego klubu. W ciągu tego ćwierćwiecza, nasz klub przeszedł wiele zmian, ale jedna rzecz pozostała stała – BURMISTRZA WSPARCIE, które pozwoliło dotrzeć do miejsca, o którym po cichu każdy w Chojnicach marzył, ale nie mówił głośno. 25 lat służby Burmistrza Arseniusza Finstera na rzecz rozwoju miasta Chojnice, to wyjątkowa okazja, by spojrzeć na długą drogę, którą wspólnie przeszliśmy. Od skromnych kroków w rozgrywkach regionalnych, aż po osiągnięcie renomy i uznania na arenie krajowej. To wspólna podróż w której Chojniczanka już od 13 lat reprezentuje miasto Chojnice na szczeblu centralnym. Były to lata różnych emocji, ale nie brakowało także niezwykłych chwil radości, dumy i wzruszenia. Burmistrz zawsze był obok nas, aby świętować nasze sukcesy i pomagać przetrwać trudniejsze chwile, wzloty i upadki. Wspólnie, udało nam się zrealizować wiele ważnych projektów i inicjatyw. To czas sukcesów, rozwoju i silnych więzi, które zbudowaliśmy razem jako żółto-biało-czerwona społeczność.
Z tego miejsca, w imieniu całego klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. pragnę serdecznie podziękować burmistrzowi Arseniuszowi Finsterowi za nieocenione wsparcie dla Chluby Grodu Tura i pogratulować wyjątkowego jubileuszu
– mówi Jarosław Klauzo, Prezes Chojniczanki.

Proudly made by