Do następnego meczu pozostało

Greko zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych

Greko zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych!


Firma Usługowo-Handlowo-Produkcyjna „GREKO” powstała w czerwcu 2003 roku. Główna siedziba firmy, hala produkcyjna, zaplecze magazynowe oraz dział obsługi kilenta znajdują się w Chojnicach przy ulicy Łużyckiej 1 A. Przedmiotem działalności jest produkcja, sprzedaż i montaż okien oraz drzwi PCV. Zakład produkcyjny wykorzystuje nowoczesne urządzenia i technologie, aby zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów.

Dewizą naszego Partnera jest jakość, pewność, bezpieczeństwo i zaufanie. Doskonaląc poziom obsługi handlowej, dbają o zaspokojenie potrzeb klientów. Od początku działalności stawiają na nowoczesność, profesjonalizm oraz elastyczne podejście do oczekiwań klientów.

www.greko.com.pl

Dziękujemy za wsparcie!

Proudly made by