Grzegorz Kawałko sędzią meczu z Ruchem Chorzów

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 23. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Ruch Chorzów będzie Grzegorz Kawałko z Olsztyna.

Asystentami na linii będą Piotr Podbielski i Marcin Adamski. Arbitrem technicznym będzie Damian Krumplewski. Natomiast z perspektywy sędziów VAR pomagać będą Damian Kos jako sędzia VAR i Paulina Baranowska jako AVAR.

Grzegorz Kawałko prowadził dwa mecze Chojniczanki. W bieżącym sezonie był rozjemcą spotkania z Zagłębiem Sosnowiec, który zakończył się remisem 1:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 23. KOLEJKI

10 marca (piątek):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Paweł Pskit (Łódź).
Chojniczanka Chojnice – Ruch Chorzów, godz. 20:30, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).

11 marca (sobota):

Sandecja Nowy Sącz – GKS Katowice, godz. 15:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Wisła Kraków – GKS Tychy, godz. 17:30, sędzia: Marcin Kochanek (Opole).
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Puszcza Niepołomice, godz. 20:00, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

12 marca (niedziela):

ŁKS Łódź – Stal Rzeszów, godz. 12:40, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Zagłębie Sosnowiec – Skra Częstochowa, godz. 15:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Resovia – Odra Opole, godz. 18:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).

13 marca (poniedziałek):

Arka Gdynia – Górnik Łęczna, godz. 18:00, sędzia: Sylwester Rasmus (Toruń).