Do następnego meczu pozostało

Harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Wisłą Kraków

Najbliższy domowy mecz Chojniczanka rozegra z Wisłą Kraków w ramach 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. To spotkanie zaplanowano na piątek 30 września o godzinie 20:30. Przedstawiamy harmonogram sprzedaży biletów na mecz z Wisłą Kraków.

DATADLA KOGO?GDZIE KUPIĘ BILET?
19.09 – 21.09sprzedaż tylko dla kibiców, którzy uczestniczyli we wcześniejszych domowych meczach w bieżącym sezonie Fortuna 1 LigiStrefa Kibica
22.09 – do wyprzedania biletówotwarta sprzedażStrefa Kibica, kupbilet.pl, pozostałe punkty sprzedaży

ZASADY

– Przez pierwsze trzy dni możliwość kupna biletu będzie dotyczyć wyłącznie kibiców, którzy uczestniczyli we wcześniejszych domowych meczach Chojniczanki rozgrywanych w bieżącym sezonie Fortuna 1 Ligi. Chcemy umożliwić rezerwację najlepszych miejsc na stadionie kibicom, którzy przychodzą na mecze Chojniczanki niezależnie od rywala.

– Posiadacz biletu na wcześniejsze wydarzenia, nie może zakupić w tych dniach biletu dla osób, którzy nie byli na stadionie w bieżącym sezonie.

– Sprzedaż w pierwszych trzech dniach (19.09 – 21.09) prowadzona będzie wyłącznie w Strefie Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera. Kibice, którzy nie mają możliwości zakupu wejściówek w punkcie stacjonarnym, a na wcześniejsze mecze kupowali bilety poprzez serwis KupBilet, proszeni są o kontakt z Jakubem Piekutem do końca bieżącego tygodnia (niedziela 18 września) pod numerem telefonu 664 935 869.

– Otwarta sprzedaż biletów prowadzona będzie od czwartku 22 września. Tego dnia uruchomiona zostanie również sprzedaż biletów przez internet oraz w pozostałych punktach dystrybucyjnych jak np. salony Empik.

CENNIK

TERMINBILET NORMALNYBILET ULGOWY
Przedsprzedaż20 zł15 zł
W dniu meczu (w przypadku, gdy klub będzie dysponował jeszcze miejscami na stadionie)30 zł30 zł
Bilet ulgowy przysługuje
  • kobietom;
  • uczniom szkół do 18 roku życia;
Bilet bezpłatny przysługuje
  • aktualnym zawodnikom klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w Strefie Kibica)
Wstęp bezpłatny przysługuje
  • dzieciom do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet.
    Bilet bezpłatny przysługuje tylko pod warunkiem, gdy dziecko nie będzie zajmować innego miejsca siedzącego)

GDZIE KUPIĘ BILET?

Sprzedaż biletów prowadzona będzie stacjonarnie w Strefie Kibica w Domu Towarowym Libera oraz w punktach zewnętrznych KupBilet (salony empik oraz Kolporter), a także online na www.kupbilet.pl

• Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (Chojnice, Stary Rynek 9)
Poniedziałek: 10:00 – 17:00
Wtorek: 10:00 – 17:00
Środa: 10:00 – 17:00
Czwartek: 10:00 – 17:00
Piątek: 10:00 – 17:00
Sobota: 9:30 – 13:30

Punkty dystrybucyjne KupBilet, zlokalizowane m.in. w takich miastach jak: Gdańsk, Bydgoszcz, Słupsk, Koszalin, Człuchów, Starogard Gdański, Piła, Tczew, Malbork, Szczecinek, Kwidzyn, Wałcz.
LISTA PUNKTÓW

www.kupbilet.pl
Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut.

KONTAKT

W razie pytań lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Proudly made by