Do następnego meczu pozostało

Hotel Polka nowym Partnerem Chojniczanki

Miło nam poinformować o nawiązaniu współpracy z Hotelem Polka, który został nowym Złotym Sponsorem Chluby Grodu Tura.

Hotel Polka znajduje się przy Placu Piastowskim 23 w Chojnicach. Do dyspozycji klientów hotelu jest 17 pokoi:

– 14 pokoi dwuosobowych;

– 3 pokoje jednoosobowe.

Hotel i Restauracja Polka to doskonałe miejsce na rodzinne spędzanie czasu w niedzielę, organizację spotkań biznesowych oraz organizację imprez okolicznościowych. Przytulne lobby, przestronne pokoje oraz komfortowa sala bankietowa  są do Państwa dyspozycji. Dzięki talentowi naszych kucharzy i wysokiej klasy produktom serwowane dania są …niech sami Państwo ocenią jakie.

Do dyspozycji naszych Gości od kilku dni jest również Wine Bar Kredensik.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego nowego Partnera!

Bardzo dziękujemy za zaufanie i wsparcie!

Proudly made by