Do następnego meczu pozostało

Indywidualne statystyki przed meczem ze Zniczem

Chojniczanka ma w bieżącym sezonie już 20 rozegranych spotkań w rozgrywkach eWinner 2 Ligi. Podopieczni trenera Adama Noconia zdobyli w nich 40 punktów i strzelili 37 bramek. Jak wyglądają indywidualne statystyki naszych zawodników przed 22. kolejką?

Wyraźnymi liderami żółto-biało-czerwonej ofensywy jest trio Klichowicz – Skrzypczak – Ziętarski. Mateusz Klichowicz w meczu z Olimpią zapunktował przy każdej z bramek i ma już 16 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej (6 bramek + 10 asyst). O jedną bramkę więcej miałby Szymon Skrzypczak, ale gol w meczu z Górnikiem Polkowice został w meczowym protokole zapisany jako bramka samobójcza bramkarza Górnika. Bardzo dobrze rundę wiosenną rozpoczął również Adam Ryczkowski, który zdobył już dwie bramki dla Chojniczanki po swoim zimowym powrocie na Mickiewicza 12.

BRAMKI
1. Szymon Skrzypczak – 8 bramek
2. Mateusz Klichowicz – 6 bramek
3. Robert Ziętarski – 5 bramek
4. Artur Pląskowski – 3 bramki
5. Maciej Kona, Sergiy Napolov, Adam Ryczkowski, Krystian Wachowiak – 2 bramki
9. Szymon Emche, Tomasz Mikołajczak, Kamil Orlik – 1 bramka

ASYSTY

1. Mateusz Klichowicz – 10 asyst
2. Tomasz Mikołajczak – 5 asyst
3. Sergiy Napolov, Szymon Skrzypczak, Robert Ziętarski – 4 asysty
6. Mateusz Bartosiak, Marcin Grolik, Jan Mudra, Artur Pląskowski, Krystian Wachowiak – 1 asysta

KLASYFIKACJA KANADYJSKA (GOLE + ASYSTY)

1. Mateusz Klichowicz – 16 pkt
2. Szymon Skrzypczak – 12 pkt
3. Robert Ziętarski – 9 pkt
4. Tomasz Mikołajczak, Sergiy Napolov – 6 pkt
6. Artur Pląskowski – 4 pkt
7. Krystian Wachowiak – 3 pkt
8. Maciej Kona, Adam Ryczkowski – 2 pkt
10. Mateusz Bartosiak, Szymon Emche, Marcin Grolik, Jan Mudra, Kamil Orlik – 1 pkt

CZYSTE KONTA:
1. Paweł Sokół – 8

Proudly made by