Do następnego meczu pozostało

Informacja o decyzjach kadrowych

Klub MKS Chojniczanka 1930 S.A. informuje o kolejnych decyzjach kadrowych.

 

Bramkarz Jakub Banach ma zostać wypożyczony do trzecioligowej Cariny Gubin. Pomocnik Michał Marszałkiewicz sezon 2022/23 również ma spędzić na wypożyczeniu. Aktualnie trenuje z trzecioligowym Jarotą Jarocin. Pomocnik Szymon Emche, który w rundzie wiosennej był wypożyczony do Świtu Skolwin nie wróci już do Chojniczanki. Klub postanowił nie przedłużać kontraktu z zawodnikiem.

Chojniczankę opuści również dwóch zawodników drugiej drużyny – Bartłomiej Gajda i Krystian Ryfa. Kontrakt Bartłomieja Gajdy dobiegł końca i nie zostanie przedłużony, a Krystian Ryfa odszedł z klubu na własną prośbę ze względu na studia. W kadrze drugiego zespołu znajdzie się natomiast Kacper Madej i Mateusz Koniuszy.

Szymon, Bartek i Krystian – dziękujemy za reprezentowanie barw Chojniczanki i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

Proudly made by