Informator meczowy: Chojniczanka – Górnik Łęczna

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – Górnik Łęczna
Piątek| 19 sierpnia | godzina 18:00
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

– Strefa Kibica Chojniczanki (Dom Towarowy Libera) w godzinach od 10:00 do 15:00;

– Kasa 1 przed głównym wejściem na stadion (od 16:00) – możliwa płatność kartą

– W salonach Empik i Kolporter na terenie całego kraju (LISTA PUNKTÓW W REGIONIE);

– Całodobowo przez internet na www.kupbilet. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET

CENNIK

Bilety w dniu meczu kosztują 25 zł, bez podziału na ulgowy i normalny.

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

SEKTOR DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

WEJŚCIE NA STADION

Bramy zostaną otwarte o godzinie 17:00. Wejście na obiekt odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnego przeprowadzenia procesu wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto, Placu Emsdetten czy Parku 1000-lecia.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, zlokalizowany po prawej stronie od wejścia na stadion.

KLUBOWE GADŻETY

Po lewej stronie od wejścia na obiekt znajdzie się namiot z klubowymi gadżetami. Zarówno przed rozpoczęciem spotkania jak i w jego trakcie można dokonywać zakupów w tym także ostatnich nowości adidas.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl