Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka – Górnik Polkowice

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19.

Chojniczanka – Górnik Polkowice
Sobota | 12 czerwca | godzina 12:00
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

-Kasa 1 przed głównym wejściem na stadion (od 10:00)

-Punkty Dystrybucyjne KupBilet (w Chojnicach jest to salon Empik w Parku Handlowym Chojnice przy ulicy Strzeleckiej, salonik prasowy Kolporter w Hipermarkecie Carrefour przy Al. Bayeux 1 i salonik prasowy Kolporter w supermarkecie Lidl przy ulicy Gdańskiej 60)

LISTA PUNKTÓW W CAŁEJ POLSCE

BILETY ONLINE

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET

Do zakupów online nie są potrzebne klubowe loginy czy karta kibica. Założenie konta trwa chwilę, a sama procedura kupna biletu nie trwa dłużej niż parę minut. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

WEJŚCIE NA STADION

Bramy zostaną otwarte o godzinie 10:45. Wejście na obiekt odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnego przeprowadzenia procesu wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

REŻIM SANITARNY

– Przy każdym z wejść dostępne będą punkty do dezynfekcji rąk;

– Zachowujmy bezpieczną odległość (minimum półtora metrowy dystans) przy wejściu na stadion oraz podczas przemieszczania się po obiekcie;

– Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca;

– Jeżeli masz gorączkę lub wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia – zostań w domu;

– Obowiązuje bezwzględny nakaz zajmowania wyznaczonego miejsca (posiadacze karnetów – wg. przypisanych miejscówek w procesie potwierdzenia rezerwacji, posiadacze biletów – wg. przypisanego miejsca na bilecie)

– Nad przestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie imprezy masowej czuwać będą stewardzi oraz spiker zawodów przez kilkukrotne podawanie komunikatów informacyjnych;

– Kluby są upoważnione do podejmowania wszelkich dodatkowych działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa osób obecnych na stadionie, w szczególności do odmowy wstępu / usuwania ze stadionu osób, które nie przestrzegają zaleceń dotyczących higienicznych środków ostrożności.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, przy zachowaniu obowiązujących podwyższonych standardów higienicznych oraz restrykcji sanitarnych.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by