Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka – Hutnik Kraków

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.


Chojniczanka – Hutnik Kraków
Środa | 27 lipca | godzina 19:30
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

– Strefa Kibica Chojniczanki (Dom Towarowy Libera) w godzinach od 10:00 do 16:00;

– Kasa 1 przed głównym wejściem na stadion (od 17:30) – możliwa płatność kartą

– W salonach Empik i Kolporter na terenie całego kraju (LISTA PUNKTÓW W REGIONIE);

– Całodobowo przez internet na www.kupbilet. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET
 

CENNIK

Ceny biletów pozostają takie same jak w przedsprzedaży czyli bilet normalny w wysokości 20 zł i bilet ulgowy 15 zł.
Do zakupu biletu ulgowego uprawnione są kobiety oraz uczniowie do 18 roku życia.
Cenę biletu na pucharowe starcie można bardziej obniżyć. Co trzeba zrobić? Kupując bilet na ligowy mecz z Chrobrym (31 lipca, 18:00), wejściówka na mecz z Hutnikiem kosztować będzie 10 zł. Promocja dotyczy tylko zakupów w Strefie Kibica i nie obowiązuje przy sprzedaży online.

Posiadacze karnetów na sezon 2022/23 lub na rundę jesienną 2022 wchodzą na mecz za darmo i nie muszą potwierdzać swojej obecności na stadionie (spotkanie zostanie nabite zdalnie na kartę karnetową). Karnety na sezon 2022/23 wciąż są dostępne w sprzedaży, a cena została obniżona już o rozegrany mecz pierwszej kolejki. Więcej informacji

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

                                                                

SEKTOR DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

WEJŚCIE NA STADION

Bramy zostaną otwarte o godzinie 18:30. Wejście na obiekt odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnego przeprowadzenia procesu wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto, Placu Emstedetten czy Parku 1000-lecia.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, zlokalizowany po prawej stronie od wejścia na stadion.

KLUBOWE GADŻETY

Po lewej stronie od wejścia na obiekt znajdzie się namiot z klubowymi gadżetami. Zarówno przed rozpoczęciem spotkania jak i w jego trakcie można dokonywać zakupów.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Proudly made by