Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka – ŁKS II Łódź

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – ŁKS II Łódź
Sobota | 2 grudnia | godzina 14:30
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

– Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera (od 9:30 do 12:00)

– Kasa 1 i 2 przed głównym wejściem na stadion (od 12:30) – możliwa płatność kartą

– Całodobowo przez internet na www.kupbilet.pl Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

– W salonach Empik i Kolporter w naszym regionie (LISTA PUNKTÓW W REGIONIE);

CENNIK

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

SEKTOR DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

WEJŚCIE NA STADION

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 13:30. Proces wejścia odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnej procedury wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. Plac Emstedtten, przy ulicy Nowe Miasto czy Parku 1000-lecia.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, zlokalizowany po prawej stronie od wejścia na stadion.

AKCJA ONKO-MIKOŁAJE

W trakcie trwania przedsprzedaży oraz w dniu meczu, przeprowadzimy ważną akcję. Pragniemy zaprosić całą żółto-biało-czerwoną społeczność do włączenia się w wyjątkową inicjatywę – zbiórkę nowych zabawek dla dzieci przebywających na Oddziale Onkologii w bydgoskim szpitalu. Będą to prezenty, które zostaną przygotowane na zbliżające się Mikołajki. Czas spędzony w szpitalu jest trudny, zwłaszcza dla najmłodszych, którzy walczą z chorobą. Dlatego chcemy sprawić, aby ich pobyt był choć trochę radosny i pełen kolorów. Wspólnie, możemy przynieść uśmiech na twarze najmłodszych pacjentów!

Co możemy zrobić? Kupujemy nowe zabawki, które mogą umilić czas dzieciom na oddziale. Zabawki powinny być łatwe do dezynfekcji i bezpieczne dla dzieci w różnym wieku. Są to m.in: klocki LEGO, puzzle dla małych i dużych, kolorowanki antystresowe, pluszaki, gry edukacyjne, zabawki dla niemowląt. Mogą to być także inne prezenty jak koce, książki dla młodzieży, zestawy kosmetyków, poduszki, słuchawki, powerbanki, głośniki, kubki termiczne, zestawy artystyczne, musy, woda, chusteczki nawilżane.
Akcja „Onko-Mikołaje” zostaje przeprowadzona we współpracy ze Stowarzyszeniem Uśmiech Nadziei Dzieciom. Zabawki i prezenty można dostarczać do Strefy Kibica Chojniczanki lub w dniu meczu na stadionie.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Proudly made by