Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka — Olimpia Elbląg

Już w tę sobotę 25 maja o godzinie 14:00 Chojniczanka rozegra swój siódmy domowy mecz w rundzie wiosennej. Poniżej przedstawiamy wszystkie niezbędne informacje dotyczące tego spotkania.

Chojniczanka – Olimpia Elbląg

Mecz odbędzie się 11 maja o godzinie 14:00, na stadionie przy Mickiewicza 12. Będzie to nasz siódmy domowy mecz w rundzie wiosennej w sezonie 2023/2024 2 Ligi.

SPRZEDAŻ BILETÓW

  • Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera
  • Kasa nr 1 i nr 2 przed głównym wejściem na stadion – od 12:00. Możliwość płacenia kartą
  • Całodobowo przez uruchomiony niedawno nowy serwis internetowy https://bilety.mkschojniczanka.plZakupiony na tej platformie bilet można wydrukować lub ściągnąć na przenośne urządzenie mobilne i okazać w dniu meczowym ochronie / stewardom

Jeżeli ktoś kupuje bilet po raz pierwszy zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r. (Dz. U nr 62, poz. 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to: imię, nazwisko oraz numer PESEL. Bez podania tych danych zakup wejściówki na spotkanie nie będzie możliwe.

Na stadionie znajduje się również sektor dla kibiców niepełnosprawnych i znajduje się on nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są również miejsca dla opiekunów.
ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

CENNIK

Przypominamy, że ceny biletów w przedsprzedaży są inne niż w dniu meczu. W sprzedaży są również pakiety grupowe.

BILET ULGOWY PRZYSŁUGUJE

• kobietom;
• uczniom szkół do 18 roku życia;
• seniorom powyżej 65 roku życia

BILET BEZPŁATNY PRZYSŁUGUJE

• aktualnym zawodnikom klubu za okazaniem ważnej legitymacji klubowej (tylko w Strefie Kibica)
• dzieciom do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet – konieczny odbiór „zerowego” biletu przed meczem!)

WEJŚCIE NA STADION

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 13:00 i będzie odbywać się bramą główną od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. W celu usprawnienia wejścia prosimy mieć ze sobą ważny dokument tożsamości wraz ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKING

Do dyspozycji kibiców będę dostępne parkingi przy ulicy Mickiewicza (obok stadionu) oraz miejsca postojowe Plac Emstedtten, przy ulicy Nowe Miasto czy przy Parku 1000-lecia.

PUNKT GADŻETOWY

Podczas meczu będzie można zakupić gadżety i pamiątki związane z naszym klubem na specjalnie przygotowanym stoisku sprzedażowym. Ze względu na obostrzenia oraz zasady bezpieczeństwa, nie będzie możliwości zakupienia żadnych szklanych produktów / pamiątek.

STREFA DLA DZIECI

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, w specjalnie przygotowanej strefie przy sektorze A1 czekać będzie wiele atrakcji i mnóstwo zabawy.

Na najmłodszych czekają upominki🍭🍬, a KIKI pracownia artystyczna nie tylko przyozdobi dziecięce buzie w Żółto-Biało-Czerwone barwy 🟡⚪️🔴, ale również zapewni szereg animacji. Będzie również możliwość spotkania naszych zawodników!

PUNKTY GASTRONOMICZNE

W czasie spotkania na stadionie będzie dostępny punkt gastronomiczny dla kibiców, który będzie zlokalizowany po prawej stronie od wejścia głównego na stadion. Przypominamy, że na teren obiektu nie można wnosić żadnych szklanych opakowań.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów związanych z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Roksaną Ćwik:

Tel: 664-935-869 lub poprzez e-mail: marketing@mkschojniczanka.pl

Proudly made by