Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka – Pogoń Siedlce

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930 z ograniczeniami w okresie stanu epidemii COVID-19.


 

Chojniczanka – Pogoń Siedlce
Niedziela | 26 września | godzina 16:00
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

– Kasa 1 przed głównym wejściem na stadion (od 14:00) – płatność tylko gotówką;

– W salonach Empik i Kolporter na terenie całego kraju (LISTA PUNKTÓW W REGIONIE);

– Całodobowo przez internet na www.kupbilet. Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

TUTAJ KUPISZ BILET PRZEZ INTERNET

CENNIK

ULGOWY: 17 zł (kobiety, uczniowie do 18 roku życia)
NORMALNY: 20 zł
WSTĘP BEZPŁATNY: dzieci do lat 7 (pod opieką osoby dorosłej, która zakupiła bilet)

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

                                                                

SEKTOR DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

WEJŚCIE NA STADION

Bramy zostaną otwarte o godzinie 15:00. Wejście na obiekt odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnego przeprowadzenia procesu wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto, Placu Emstedetten czy Parku 1000-lecia.

REŻIM SANITARNY

– Przy każdym z wejść dostępne będą punkty do dezynfekcji rąk;

– Zachowujmy bezpieczną odległość (minimum półtora metrowy dystans) przy wejściu na stadion oraz podczas przemieszczania się po obiekcie;

– Jeżeli masz gorączkę lub wątpliwości odnośnie swojego stanu zdrowia – zostań w domu;

– Obowiązuje bezwzględny nakaz zajmowania wyznaczonego miejsca na bilecie / karnecie

– Nad przestrzeganiem reżimu sanitarnego na terenie imprezy masowej czuwać będą stewardzi oraz spiker zawodów przez kilkukrotne podawanie komunikatów informacyjnych;

– Kluby są upoważnione do podejmowania wszelkich dodatkowych działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa osób obecnych na stadionie, w szczególności do odmowy wstępu / usuwania ze stadionu osób, które nie przestrzegają zaleceń dotyczących higienicznych środków ostrożności.

KLUBOWE GADŻETY

Po lewej stronie od wejścia na obiekt znajdzie się namiot z klubowymi gadżetami. Zarówno przed rozpoczęciem spotkania jak i w jego trakcie można dokonywać zakupów. W sprzedaży znajdują się m.in. najnowsze szaliki Chojniczanki oraz koszulka meczowa na sezon 2021/22

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, przy zachowaniu obowiązujących podwyższonych standardów higienicznych oraz restrykcji sanitarnych.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Proudly made by