Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka – Resovia Rzeszów

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – Resovia Rzeszów
Środa | 27 września | godzina 19:30
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

– Strefa Kibica Chojniczanki w Domu Towarowym Libera w godzinach 10:00 – 16:00

– Kasa 1 i 2 przed głównym wejściem na stadion (od 17:30) – możliwa płatność kartą

– Całodobowo przez internet na www.kupbilet.pl Bilet kupiony przez internet można wydrukować w domu lub przy wejściu na stadion zeskanować kod kreskowy z telefonu komórkowego.

– W salonach Empik i Kolporter w naszym regionie (LISTA PUNKTÓW W REGIONIE);

Przypominamy, że na mecz I rundy Fortuna Pucharu Polski nie będą aktywne karty karnetowe. Karnetowicze, posiadający abonament na mecze rundy jesiennej 2023 lub na cały sezon 2023/24 mogą w Strefie Kibica Chojniczanki lub w kasie przed meczem zakupić wejściówkę w cenie 10 zł.

CENNIK

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

SEKTOR DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

WEJŚCIE NA STADION

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 18:30. Proces wejścia odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnej procedury wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. Plac Emstedtten, przy ulicy Nowe Miasto czy Parku 1000-lecia.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, zlokalizowany po prawej stronie od wejścia na stadion.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Proudly made by