Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka – Wisła Kraków

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – Wisła Kraków
Piątek| 30 września | godzina 20:30
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

Zostały ostatnie bilety na sektor C. Pozostałe miejsca na stadionie są już wyprzedane.

CENNIK

Bilety w dniu meczu kosztują 30 zł, bez podziału na ulgowy i normalny.

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

ROZKŁAD SEKTORÓW NA STADIONIE

SEKTOR DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

WEJŚCIE NA STADION

Bramy zostaną otwarte o godzinie 19:00. Wejście na obiekt odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnego przeprowadzenia procesu wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto czy Parku 1000-lecia. W związku z przyjazdem kibiców gości, zamknięta zostanie ulica Okrężna. Wyłączony zostanie również parking na Placu Emsdetten.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, zlokalizowany po prawej stronie od wejścia na stadion. Spotkanie zostało zakwalifikowane jako spotkanie podwyższonego ryzyka. W zwiazku z tym na stadionie nie będzie prowadzona sprzedaż napojów alkoholowych.

KLUBOWE GADŻETY

Po lewej stronie od wejścia na obiekt znajdzie się namiot z klubowymi gadżetami. Zarówno przed rozpoczęciem spotkania jak i w jego trakcie można dokonywać zakupów w tym także ostatnich nowości adidas.

Proudly made by