Do następnego meczu pozostało

Informator meczowy: Chojniczanka – Zagłębie Sosnowiec

Informacje dotyczące dnia meczowego na Stadionie Miejskim Chojniczanka 1930.

Chojniczanka – Zagłębie Sosnowiec
Niedziela | 23 kwietnia | godzina 15:00
Stadion Miejski Chojniczanka 1930

SPRZEDAŻ BILETÓW

– Kasa 1 i 2 przed głównym wejściem na stadion (od 13:00) – możliwa płatność kartą

Z przyczyn niezależnych od nas musieliśmy zamknąć sprzedaż internetową oraz w zewnętrznych punktach sprzedaży jak Empik i Kolporter. Za utrudnienia przepraszamy.

CENNIK

Bilety w dniu meczu kosztują 25 zł, bez podziału na ulgowy i normalny.

Idę pierwszy raz na mecz. Co potrzebuję do zakupu biletu?
Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r (Dz. U nr 62, poz 504) z późniejszymi nowelizacjami, zakres potrzebnych danych do zakupu biletu to imię, nazwisko oraz numer PESEL.

ROZKŁAD DOSTĘPNYCH SEKTORÓW NA STADIONIE

SEKTOR DLA KIBICÓW NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Miejsca dla niepełnosprawnych znajdują się przy barierkach nad sektorem A3 i A2 w specjalnie wydzielonej strefie. Obok tych miejsc przygotowane są także siedziska dla opiekunów.

WEJŚCIE NA STADION

Wejście na obiekt będzie możliwe od godziny 14:00. Proces wejścia odbywa się główną bramą od strony parkingu przy ulicy Mickiewicza. Dla sprawnej procedury wejścia na obiekt, należy mieć ze sobą ważny dokument ze zdjęciem, który ułatwi weryfikację tożsamości.

PARKINGI

Do dyspozycji kibiców są parkingi miejskie m.in. przy ulicy Mickiewicza (tuż przy stadionie). W okolicy stadionu znajdują się także inne miejsca parkingowe m.in. przy ulicy Nowe Miasto, Placu Emsdetten czy Parku 1000-lecia.

PUNKTY GASTRONOMICZNE

Na stadionie dostępny będzie punkt gastronomiczny dla kibiców, zlokalizowany po prawej stronie od wejścia na stadion. Spotkanie zostało zakwalifikowane jako mecz podwyższonego ryzyka w związku z czym nie będzie prowadzona sprzedaż napojów alkoholowych.

KONTAKT

W razie pytań, wątpliwości lub problemów z rezerwacją miejsca prosimy o kontakt z rzecznikiem prasowym klubu, Jakubem Piekutem:
tel: 664 935 869 lub e-mail: jakub.piekut@mkschojniczanka.pl

Proudly made by