Jacek Małyszek sędzią meczu z GKS-em Katowice

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 17. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu GKS Katowice – Chojniczanka będzie Jacek Małyszek z Lublina.

Na linii pomagać mu będą Andrzej Zbytniewski i Mikołaj Kostrzewa. Arbitrem technicznym będzie Karol Iwanowicz. Natomiast na VAR-ze zasiądą Patryk Gryckiewicz jako sędzia VAR i Marcin Borkowski jako AVAR.

Jacek Małyszek prowadził 5 spotkań Chojniczanki. Bilans naszej drużyny w tych meczach to 2 zwycięstwa i 3 remisy. Ostatni mecz Chluby Grodu Tura w którym to był głównym rozjemcą rozegrano w sezonie 2017/18. Chojniczanka zremisowała wtedy na wyjeździe z GKS-em Tychy 2:2.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 17. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

4 listopada (piątek):

Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec, godz. 18:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Wisła Kraków – Górnik Łęczna, godz. 20:30, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork).

5 listopada (sobota):

Resovia – Podbeskidzie Bielsko-Biała, godz. 15:00, sędzia: Mateusz Złotnicki (Lublin).
Odra Opole – ŁKS Łódź, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków).
GKS Tychy – Ruch Chorzów, godz. 17:30, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
GKS Katowice – Chojniczanka Chojnice, godz. 20:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin).

6 listopada (niedziela):

Arka Gdynia – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, godz. 12:40, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice, godz. 15:00, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
Skra Częstochowa – Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).