Do następnego meczu pozostało

Jakub Banach na testach w Bałtyku Koszalin

Jakub Banach przebywa na testach w Bałtyku Koszalin. 18-letni golkiper ma już za sobą występy w ostatnich sparingach Bałtyku.

 

W związku z tym, że w rundzie jesiennej mieliśmy bardzo mocną i liczną rywalizację na pozycji bramkarza, wspólnie ze sztabem podjęliśmy decyzję o wypożyczeniu Kuby do jednego z klubów 3 Ligi, gdzie będzie mógł regularnie grać i co za tym idzie zbierać doświadczenie w piłce seniorskiej. Jedną z opcji jest właśnie wypożyczenie do Bałtyku Koszalin, jednak zobaczymy jak ta sprawa ostatecznie się potoczy, gdyż Kubą zainteresowane są także inne kluby – mówi dyrektor sportowy, Dawid Frąckowiak.

Bałtyk Koszalin po rundzie jesiennej zajmuje 15. miejsce w tabeli III Ligi (grupa II).
Jakub Banach w bieżącym sezonie nie rozegrał jeszcze żadnego meczu w pierwszym zespole. Na swoim koncie ma za to występy w drużynie rezerw oraz Juniora A1.

 

Proudly made by