Do następnego meczu pozostało

Jakub Goliński zawodnikiem Chojniczanki #nowaTURa

Jakub Goliński dołącza do Chojniczanki. 18-latek, który jest wychowankiem naszego klubu podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2025 roku. W #nowaTURa zagra z numerem 21.

Jakub Goliński urodził się 30 stycznia 2005 roku w Chojnicach. Jest nominalnym środkowym obrońcą. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Akademii Chojniczanki w której to treningi rozpoczął w 2011 roku. Wtedy też trenował i grał razem z Kacprem Korczycem i Mateuszem Meyerem w zespole rocznika 2004, która teraz stanowi silną reprezentację w pierwszym zespole Chojniczanki.

W 2015 roku przeniósł się do JFA Przechlewo, gdzie spędził trzy lata i wrócił do Chojnic. Przez następne dwa lata grał w zespole rocznika 2005 Akademii Chojniczanki. Seniorskie granie rozpoczął w sezonie 2020/21 w Brdzie Przechlewo, rozgrywając tam dwa sezony. W sezonie 2022/23 Jakub Goliński reprezentował barwy trzecioligowego Stolemu Gniewino. Uzbierał tam ponad 2000 minut na które złożyło się łącznie 30 spotkań.

Kuba, witaj w domu!

Proudly made by