Do następnego meczu pozostało

Jan Mudra: Najważniejsze są trzy punkty

Pomeczowy komentarz Jana Mudry.

-Mecz był bardzo ciężki. Warunki były trudne, a boisko nie pomagało, by zagrać w naszym stylu. Nie był to nasz najlepszy mecz, ale strzeliliśmy dwie bramki i zdobywamy trzy punkty. To jest najważniejsze – mówił po meczu w Pruszkowie Jan Mudra.

Dobra gra w defensywie to była podstawa w tym meczu. Wiedzieliśmy, że Znicz będzie się bronił i tych bramkowych sytuacji nie będzie zbyt wiele. Musieliśmy zagrać na zero z tyłu. Znamy swoją jakość w ofensywie i wiemy, że jesteśmy w stanie nawet przy kilku sytuacjach zdobyć choć jedną bramkę. Jeżeli chodzi o defensywę, to dla mnie zawsze wyróżnienie jak nie stracimy bramki – dodawał czeski defensor.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by