Do następnego meczu pozostało

Jarosław Klauzo pozostanie Prezesem Chojniczanki

We wtorek 4 lipca w siedzibie klubu odbyło się Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Podczas zebrania udzielono absolutorium władzom klubu oraz zatwierdzono sprawozdanie finansowe spółki.

Skład zarządu klubu MKS Chojniczanka 1930 S.A. w kolejnej pięcioletniej kadencji będzie funkcjonował bez zmian. Prezesem pozostał Jarosław Klauzo, a w roli wiceprezesów Przemysław Gliszczyński i Rafał Zabrocki. W składzie zarządu znajdują się również Marcin Kwiatkowski, Piotr Koszuta, Michał Urbaniak, Maciej Szypryt, Piotr Staszków i Michał Szultka, a także Honorowy Prezes Klubu Maciej Polasik.

Dziękuję akcjonariuszom za zaufanie. Choć piłka nas nie rozpieszcza i sytuacja jest ciężka, to postaramy się zrobić wszystko, by Chojniczanka dalej stała twardo na nogach w tej trudnej dla nas rzeczywistości. Dbałość o klub i rozwój, to nasz priorytet. Pragniemy, aby wyniki oraz postawa znów cieszyły całą żółto-biało-czerwoną społeczność oraz dawały powody do dumy z bycia częścią Chluby Grodu Tura – komentuje Prezes Jarosław Klauzo.

Oczywiście gdyby nie członkowie zarządu oraz wsparcie takich partnerów jak Kazimierz Ginter, Andrzej Skiba, Tadeusz Skajewski, to nie zdecydowałbym się na dalsze prowadzenie klubu w roli Prezesa. Pełne wsparcie także od Burmistrza Arseniusza Finstera i Starosty Marka Szczepańskiego, umocniły mnie również w tym, bym dalej pełnił tę funkcję. Pamiętajmy o tym, że cały Klub Biznesu, to nasz fundament bez którego byśmy nie funkcjonowali. Więc nie tylko tych co wymieniłem, ale wszyscy razem tworzymy jeden kolektyw – dodaje Prezes Chojniczanki.

Każdy ma swój udział w tworzeniu naszej historii. Czy jest to awans czy spadek, my wszyscy chcemy jak najlepiej dla tego Klubu. Nie obyło by się też bez naszych kibiców, którzy dopingują, którzy są, jeżdżą i za te barwy oddadzą wszystko. Miejmy nadzieję, że #nowaTURa, przyniesie nam wiele powodów do zadowolenia i nowy sezon ułoży się jak najlepiej po naszej myśli – podsumowuje Jarosław Klauzo.

Proudly made by