Do następnego meczu pozostało

Kacper Kasperowicz z powołaniem do reprezentacji U-20

Obrońca Chojniczanki, Kacper Kasperowicz został powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski U-20 na mecze Elite League z Niemcami i Portugalią.

Mecz z Niemcami rozegrany zostanie w piątek 23 września o godzinie 18:00 w Unterhaching. Spotkanie z Portugalią zaplanowano na wtorek 27 września o godzinie 15:15 w Stalowej Woli.

Dla wychowanka Chluby Grodu Tura nie jest to pierwsze powołanie do młodzieżowej kadry. W czerwcu, Kasperowicz uczestniczył w zgrupowaniu selekcyjnym kadry U-20 oraz pojechał na mecz z reprezentacją Włoch. W koszulce z orzełkiem na piersi jednak jeszcze nie zadebiutował. Selekcjonerem reprezentacji U-20 jest Miłosz Stępiński.

KADRA U-20 NA MECZE Z NIEMCAMI I PORTUGALIĄ

Bramkarze: Mikołaj Biegański (Wisła Kraków), Kacper Bieszczad (Zagłębie Lubin), Fabian Mrozek (Liverpool FC, Anglia).

Obrońcy: Łukasz Bejger (Śląsk Wrocław), Bartosz Bernard (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Adrian Bukowski (Śląsk Wrocław), Paweł Chrupałła (Kristiansund BK, Norwegia), Karol Chuchro (Resovia), Bartosz Farbiszewski (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Kasperowicz (Chojniczanka Chojnice), Bartłomiej Kłudka (Zagłębie Lubin), Maksymilian Tkocz (Odra Opole).

Pomocnicy: Bartosz Baranowicz (Skra Częstochowa), Jan Biegański (GKS Tychy), Kelechukwu Ibe-Torti (ŁKS Łódź), Kacper Karasek (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Antoni Klimek (Odra Opole), Jakub Szymański (Górnik Zabrze), Patryk Walicki (KAA Gent, Belgia), Marcel Wędrychowski (Pogoń Szczecin).

Napastnicy: Aleksander Buksa (Oud-Heverlee Leuven, Belgia), Lucjan Klisiewicz (Puszcza Niepołomice), Kacper Sezonienko (Lechia Gdańsk).

Proudly made by