Kacper Korczyc i Czesław Raburski trenują z pierwszym zespołem

Dwóch zawodników rezerw Chojniczanki rozpoczęło treningi z pierwszym zespołem Chluby Grodu Tura. Sztab szkoleniowy zaprosił do uczestnictwa w treningach Kacpra Korczyca i Czesława Raburskiego.

Czesław Raburski (rocznik 2003) to skrzydłowy. Pochodzący z Malborka zawodnik trafił do Chojniczanki w sezonie 2019/20 z Pomezanii Malbork. Wcześniej reprezentował również barwy Concordii Elbląg, Olimpii Elbląg, Żuław Nowy Dwór Gdański czy AP Malbork. Raburski regularnie gra już w czwartoligowych rezerwach i był już zapraszany na treningi pierwszego zespołu.

Kacper Korczyc (rocznik 2005) to ofensywny środkowy pomocnik. To w naszym klubie stawiał swoje pierwsze piłkarskie kroki. Treningi w Chojniczance rozpoczął w 2012 roku. Jego pierwszym trenerem był Czesław Jarzembiński. Następnie pracował z Tomaszem Fojutem, Tomaszem Orłowskim, Maciejem Kuczkowskim i ostatnio z Piotrem Kieruzelem w drużynie rezerw. Na czwartoligowych boiskach zadebiutował w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. W bieżących rozgrywkach, notował już częstsze występy w drugiej drużynie Chojniczanki.

Życzymy powodzenia!