Do następnego meczu pozostało

Kadra na obóz we Władysławowie-Cetniewie

W poniedziałkowy poranek piłkarze Chojniczanki udali się na obóz do Władysławowa-Cetniewa, który potrwa do niedzieli 30 stycznia. W planie obozu przewidziane są dwa mecze sparingowe. "Chluba Grodu Tura" zmierzy się z Odrą Opole i Kotwicą Kołobrzeg.

 

Na obóz pojechało 26 zawodników. W kadrze znalazło się dwóch zawodników z klubowej akademii – pomocnik Czesław Raburski (2003) z drużyny rezerw i obrońca Karol Kowalik (2005) z drużyny Juniora A1. Zabraknie natomiast Kamila Brody i Szymona Skrzypczaka. Broda przebywa z Wisłą Kraków na obozie w tureckim Belek i po powrocie ze zgrupowania dołączy do naszej drużyny. Skrzypczak choruje na ospę i dlatego nie zagrał też w ostatnim sparingu z Widzewem Łódź.


KADRA NA OBÓZ

BRAMKARZE: Szymon Lewandowski, Sebastian Sobolewski

OBROŃCY: Mateusz Bartosiak, Damian Byrtek, Michał Grobelny, Marcin Grolik, Kacper Kasperowicz, Karol Kowalik, Michał Mikołajczyk, David Niepsuj, Sebastian Olszewski

POMOCNICY: Mateusz Cegiełka, Paweł Czajkowski, Konrad Formela, Filip Karbowy, Mateusz Koniuszy, Kamil Mazek, Michał Marszałkiewicz, Czesław Raburski, Marcin Trojanowski, Sam van Huffel, Łukasz Wolsztyński, zawodnik testowany

NAPASTNICY: Mateusz Klichowicz, Tomasz Mikołajczak, Artur Pląskowski

Proudly made by