Do następnego meczu pozostało

Kamil Broda uda się na zgrupowanie z Wisłą Kraków

Kamil Broda nie rozpocznie przygotowań do rundy wiosennej z Chojniczanką. 20-letni bramkarz do 27 stycznia będzie trenował z Wisłą Kraków z którą to uda się m.in. na zgrupowanie w tureckim Belek. Po tym okresie, Kamil wróci do Chojnic.

 

Wisła Kraków zwróciła się do naszego klubu z prośbą o tymczasowy powrót Kamila, tak by móc sprawdzić poczynione postępy. Mając na uwadzę bardzo dobre relacje z Wisłą i harmonijny rozwój Kamila, zgodziliśmy się, by przez najbliższe trzy tygodnie trenował z Wisłą. Przygotowania z pierwszym zespołem rozpocznie za to bramkarz z klubowej akademii – Jakub Lepak, który w rundzie wiosennej strzegł bramki drużyny Juniora A1 Chojniczanki prowadzonego przez trenera Macieja Kuczkowskiego.

Przypomnijmy, że Kamil Broda jest wypożyczony do Chojniczanki właśnie z Wisły Kraków. Okres wypożyczenia ma potrwać do końca bieżącego sezonu.
Broda w rundzie jesiennej bronił w 20 meczach Chluby Grodu Tura.

Proudly made by