Do następnego meczu pozostało

Kamil Mazek: Byliśmy skuteczni

Kamil Mazek po meczu Wigry – Chojniczanka:

Najważniejsze są trzy punkty. Z tego się cieszymy. Można powiedzieć, że byliśmy bardzo skuteczni. Nie stworzyliśmy w tym meczu zbyt dużo sytuacji – zwłaszcza w pierwszej połowie. Cieszy to, że potrafiliśmy wykorzystać nasze sytuacje i do tego byliśmy skuteczni w defensywie. Dużo emocji przed nami w tym sezonie i ciężkiej pracy – mówił po meczu Kamil Mazek.

Kamil Mazek meczem w Suwałkach zadebiutował w żółto-biało-czerwonych barwach. Do zespołu wprowadził się z dwiema asystami. Po dośrodkowaniu Mazka bramkę zdobył Tomasz Mikołajczak i po faulu właśnie na Kamilu podyktowano rzut karny, który na gola zamienił Maciej Kona – Dobrze przepracowany okres przygotowawczy i zgrywanie z drużyną procentuje. To zaowocowało, że udało mi się wypracować dwie bramki. Najważniejsze, że wygraliśmy, ale te liczby czy statystyki też cieszą – twierdzi nowy nabytek Chojniczanki.

Biuro Prasowe MKS „Chojniczanka 1930” SA

Proudly made by