Do następnego meczu pozostało

Kamil Mazek dla Dziennika Bałtyckiego: Odkąd pojawiło się dziecko, wszystko się zmieniło

Dziennik Bałtycki opublikował wywiad z zawodnikiem Chojniczanki, Kamilem Mazkiem w którym to opowiada m.in. o swojej grze w barwach Chluby Grodu Tura, ale nie brakuje także wątków rodzinnych.

 

Chojniczanka do końca lutego przezimuje na drugim miejscu w tabeli. Spodziewał się pan, że po rundzie jesiennej będziecie tak wysoko?
Myślę, że przychodząc do Chojnic, miałem ambicje, aby być w czubie tabeli. Naszym głównym celem jest awans do I ligi. W trakcie rundy mieliśmy potknięcia, ale na szczęście w porę potrafiliśmy wyjść z kryzysu i wspiąć się prawie na sam szczyt klasyfikacji.

Jest pan dumnym ojcem. Z dzieckiem nie ma czasu na nudę…
Odkąd pojawiło się w moim życiu dziecko, wszystko się zmieniło. Wszystko staram się podporządkować pod moją córeczkę i zgodzę się, że nie ma czasu na nudę, szczególnie teraz, gdy zaczęła się przemieszczać i trzeba mieć ją cały czas na oku. Myślę, że czas pokaże czy pójdzie w stronę sportu czy jednak w innym kierunku. Nie mam jasno określonych planów. Będę ją wspierał w tym, co ona będzie chciała robić.

CAŁY WYWIAD MOŻNA PRZECZYTAĆ TUTAJ

Proudly made by