Karnety wakacyjne już w sprzedaży

Karnet wakacyjny już dostępny w sprzedaży! Jest to specjalny abonament, który będzie obowiązywał do końca trwania wakacji 2023. W cenie 50 zł (normalny, ulgowy – 35 zł) będzie można zapewnić sobie miejsce na stadionie na mecze z Lechem II Poznań, Śląskiem II Wrocław, Kotwicą Kołobrzeg oraz Olimpią Grudziądz.

* karnet wakacyjny nie uprawnia do skorzystania ze zniżki na koszulki meczowe oraz nie uprawnia do promocyjnej ceny dla kontynuatorów karnetu czy też specjalnego terminu rezerwacji tego samego miejsca na stadionie w przypadku zakupu normalnego karnetu w rundzie wiosennej.

Cały czas także w sprzedaży są karnety na mecze Chojniczanki w rundzie jesiennej oraz w całym sezonie 2023/24. WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ