Karol Arys arbitrem głównym meczu z GKS-em Tychy

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 1. kolejki Fortuna 1 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – GKS Tychy będzie Karol Arys ze Szczecina.

Asystentami głównego arbitra będą Marek Arys i Krzysztof Nejman. Na sędziego technicznego wyznaczony został Łukasz Karski. Sędzią VAR będzie Łukasz Szczech, a AVAR Paweł Sokolnicki.

Karol Arys prowadził cztery mecze Chojniczanki. Wszystkie kończyły się wygraną Chluby Grodu Tura. Po raz ostatni sędzia Arys gwizdał na meczu ze Śląskiem II z rundy wiosennej, gdzie Chojniczanka wygrała 2:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 1. KOLEJKI FORTUNA 1 LIGI

15 lipca (piątek):

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Odra Opole, godz. 18:00, sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
Ruch Chorzów – Skra Częstochowa, godz. 20:30, sędzia: Sebastian Krasny (Kraków).

16 lipca (sobota):

Chojniczanka Chojnice – GKS Tychy, godz. 15:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Wisła Kraków – Sandecja Nowy Sącz, godz. 17:30, sędzia: Tomasz Wajda (Żywiec).
ŁKS Łódź – GKS Katowice, godz. 20:00, sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

17 lipca (niedziela):

Podbeskidzie Bielsko-Biała – Arka Gdynia, godz. 12:40, sędzia: Paweł Malec (Łódź).
Puszcza Niepołomice – Górnik Łęczna, godz. 15:00, sędzia: Łukasz Szczech (Warszawa).
Stal Rzeszów – Chrobry Głogów, godz. 18:00, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).

18 lipca (poniedziałek):

Zagłębie Sosnowiec – Resovia, godz. 18:00, sędzia: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).