Karol Arys arbitrem głównym meczu z Radunią Stężyca

Poznaliśmy obsadę sędziowską na mecze 4. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Chojniczanka – Radunia Stężyca będzie Karol Arys ze Szczecina.

Na linii pomagać mu będą Marek Arys i Marcin Janawa. Funkcję sędziego technicznego będzie pełnił Kamil Rybiński.

Karol Arys sędziował jeden mecz Chojniczanki. Było to w ubiegłym sezonie kiedy żółto-biało-czerwoni rozgromili Śląska II Wrocław 6:0.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 4. KOLEJKI

Lech II Poznań – Ruch Chorzów, godz. 16:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
GKS Bełchatów – Śląsk II Wrocław, godz. 17:00, sędzia: Leszek Lewandowski (Zabrze).
Garbarnia Kraków – Znicz Pruszków, godz. 17:00, sędzia: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Wisła Puławy, godz. 17:00, sędzia: Szymon Lizak (Poznań).
Motor Lublin – Hutnik Kraków, godz. 17:15, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Olimpia Elbląg – Pogoń Siedlce, godz. 17:30, sędzia: Łukasz Karski (Słupsk).
KKS 1925 Kalisz – Stal Rzeszów, godz. 18:00, sędzia: Piotr Idzik (Poznań).
Wigry Suwałki – Sokół Ostróda, godz. 18:00, sędzia: Konrad Aluszyk (Toruń).
Chojniczanka Chojnice – Radunia Stężyca, godz. 19:30, sędzia: Karol Arys (Szczecin).