Karol Arys arbitrem głównym meczu ze Śląskiem II Wrocław

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 25. kolejki eWinner 2 Ligi. Arbitrem głównym meczu Śląsk II Wrocław – Chojniczanka będzie Karol Arys ze Szczecina.

Na linii pomagać mu będą Piotr Szubielski i Marcin Janawa. Sędzią technicznym będzie Dawid Matyszczak.

Karol Arys prowadził trzy mecze Chojniczanki. Wszystkie kończyły się przekonującą wygraną Chluby Grodu Tura. Jednym z tych meczów był wygrany 6:0 pojedynek ze Śląskiem II Wrocław z ubiegłego sezonu. W bieżących rozgrywkach był to mecz z Radunią Stężyca zakończony zwycięstwem 5:1 i Sokołem Ostróda 4:1.

OBSADA SĘDZIOWSKA NA MECZE 25. KOLEJKI EWINNER 2 LIGI

26 marca (sobota):
Znicz Pruszków – Wigry Suwałki, godz. 12:00, sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).
Wisła Puławy – Sokół Ostróda, godz. 14:00, sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).
Pogoń Siedlce – Garbarnia Kraków, godz. 15:00, sędzia: Damian Krumplewski (Olsztyn).
Hutnik Kraków – Pogoń Grodzisk Mazowiecki, godz. 15:00, sędzia: Damian Gawęcki (Kielce).
Śląsk II Wrocław – Chojniczanka Chojnice, godz. 15:00, sędzia: Karol Arys (Szczecin).
Motor Lublin – Lech II Poznań, godz. 16:00, sędzia: Mateusz Jenda (Warszawa).

27 marca (niedziela):
Radunia Stężyca – Stal Rzeszów, godz. 15:15, sędzia: Grzegorz Kawałko (Olsztyn).
Ruch Chorzów – KKS 1925 Kalisz, godz. 18:00, sędzia: Kornel Paszkiewicz (Wrocław).