Do następnego meczu pozostało

Kids Handball 1X1 – Turniej piłki ręcznej w Chojnicach

Już w tę niedzielę (1 października) turniej piłki ręcznej 1×1 w Chojnicach. Wydarzenie organizowane jest przez Akademię Chojniczanki przy współpracy ze Stowarzyszeniem Akademia Sportu Artura Siódmiaka.

Na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 5  im. Jarosza Hieronima Derdowskiego w Chojnicach (ul. Wicka Rogali 18, Chojnice) chłopcy i dziewczęta z roczników 2013-2016 będą aktywnie bawić się podczas rozgrywek, mających na celu popularyzację piłki ręcznej.

Zawody będą prowadzone w formule trzyminutowych pojedynków w uproszczonej formie szczypiorniaka. Na wszystkich uczestników czekać będą pamiątkowe koszulki oraz medale za uczestnictwo.

Na trybuny zapraszamy również rodziców oraz kibiców!

Zbiórka zawodniczek i zawodników do godziny 9:45. Początek rozgrywek o 10:00.

Udział w wydarzeniu jest darmowy. Zapisy za pośrednictwem formularza pod linkiem:
REJESTRACJA

https://forms.office.com/r/dKBbGJTSeB
https://forms.office.com/r/dKBbGJTSeB
Proudly made by