Do następnego meczu pozostało

Adamowscy / Pracownia Architektoniczna zwiększa wsparcie dla klubu

Adamowscy / Pracownia Architektoniczna zwiększa wsparcie dla Klubu!Adamowscy / Pracownia Architektoniczna to nowoczesne i dynamiczne biuro architektoniczne z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu.Zakres działalności naszego Partnera to:
  • pełna obsługa inwestycji,
  • projekty architektoniczno – budowlane,
  • projekty aranżacji wnętrz,
  • adaptacje projektów typowych,
  • projekty rozbiórki,
  • nadzór robót budowlanych,
  • projekty zieleni, parków i małej architektury,
  • wizualizacje 3D.
W swoim zespole posiadają wykwalifikowanych specjalistów w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej (wod.-kan., c.o., wentylacyjnej i gazowej) oraz elektrycznej. Projekty Adawoscy / Pracownia Architektoniczna są kompletne pod względem formalno – prawnym, co zapewnia uzyskanie pozytywnej decyzji o pozwoleniu na budowę.Zapraszamy do współpracy!Adamowscy / Pracownia Architektoniczna – dziękujemy za wsparcie!   
Proudly made by