Do następnego meczu pozostało

Baustoff-Metall Srebrnym sponsorem Chluby Grodu Tura!

Baustoff-Metall jest jednym z największych europejskich dostawców materiałów budowlanych wykorzystywanych do wykańczania wnętrz. Firma naszego Partnera skupia się głównie na sprzedaży następujących produktów:

  • sufitów podwieszanych, ogniochronnych, higienicznych, metalowych i klimatyzujących
  • ścianek działowych
  • materiałów izolacyjnych
  • chemii budowlanej.

Spółka Baustoff-Metall rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1992 r. i od samego początku skoncentrowana jest na obsłudze dwóch segmentów rynku: inwestycyjnego oraz profesjonalnych wykonawców.

W krótkim czasie stworzona została wielooddziałowa sieć sprzedaży zlokalizowana w wybranych polskich miastach. Własna sieć sprzedaży, specjalistyczny transport i własne magazyny pozwalające na natychmiastową sprzedaż wszystkich oferowanych towarów oraz zespół kompetentnych handlowców sprawiły, że stali się specjalistą w swojej branży.

Baustoff+Metall to firma austriacka, obecna w 14 krajach Europy, posiadająca 100 oddziałów.

Oddział w Chojnicach zlokalizowany jest przy ulicy Strzeleckiej 9.

Baustoff-Metall dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

Proudly made by