Do następnego meczu pozostało

Biznesowe podsumowanie 2020 roku

Za nami 2020 rok. Mimo tego, że ostatnie 12 miesięcy nie należały do najłatwiejszych, chcielibyśmy skupić się na jego optymistycznych momentach, a tych było sporo!

Styczeń i luty upłynął nam na przygotowaniach do V Gali Klubu Biznesu. Największa z dotychczasowych gal organizowanych przez nasz klub odbyła się 8.02.br. w Hali Centrum Park Chojnice. Frekwencja wyniosła blisko 300 osób! Również na wspomnianym wydarzeniu ogłosiliśmy nowego Platynowego Sponsora Chojniczanki, a została nim nasz dotychczasowy Złoty Sponor: Firma M&G Szopińscy

W marcu rozpoczęliśmy obchody 90.lecia klubu MKS Chojniczanka 1930. Umowę z klubem przedłużyła Firma Stapol oraz Restauracja Gościniec, a kilka dni później ogłosiliśmy naszego nowego Platynowego Sponsora – Firmę Verpol. Swoje wsparcie dla Chluby Grodu Tura zwiększyła również Firma Ermo oraz Termowent Group. Na mocy nowych umów logotypy ostatnich trzech firm pojawiły się na spodenkach meczowych pierwszej drużyny. Naszym Partnerem została również Bukieciarnia Pracownia Florystyczna Elżbieta Cyman oraz Spiluk Projekt.

W kwietniu i maju przeprowadziliśmy akcję #ChojniczankaDlaBiznesu, w ramach której udostępnialiśmy za darmo nasze media do promocji Waszych produktów i usług. Akcję skierowaliśmy również do firm nie należących do naszego Klubu Biznesu.

Czerwiec to miesiąc nawiązania współpracy z Firmą Kompleksowe Usługi Remontowe Sebastian Konopka oraz Inox- Serwis. W połowie roku doszło również do zmian w zarządzie MKS Chojniczanka 1930. Ich powodem było zrzekniecie się funkcji prezesa klubu przez Macieja Polasika. Decyzja ta była związana z objęciem przez Macieja Polasika stanowiska dyrektora szpitala w Chojnicach. Akcjonariusze mianowali na nowego prezesa Jarosława Klauzo. Nowym wiceprezesem klubu został Przemysław Gliszczyński. Na stanowisku wiceprezesa pozostał również Rafał Zabrocki.

W lipcu do naszego Klubu Biznesu dołączyło aż trzech nowych Partnerów: Karolex Karol JasińskiMR Tasty Box, oraz Kretbruk. W ramach podziękowania za miniony sezon piłkarski na początku sierpnia spotkaliśmy się na rodzinnym grillu w Charzykowach . Również w tym miesiącu nawiązaliśmy współpracę ze sklepem Hauu-Miauu, Firma Chojnet została Platynowym Sponsorem Chojniczanki, a Maciej Szypryt dołączył do Zarządu MKS Chojniczanka 1930. Latem swoje wsparcie dla klubu zwiększyła również Firma Gemba Auto, której logotyp znalazł się na spodenkach pierwszej drużyny oraz Firma Unimetal.

W wakacje we współpracy z naszymi Partnerami udało nam się zorganizować pierwszą edycję Półkolonii z Chojniczanką.

We wrześniu nowymi sponsorami Chluby Grodu Tura zostali: Firma Dom Bez Kosztów oraz Restauracja Sowa.

Październik to również miesiąc nowych współprac! Złotych sponsorem Chojniczanki została Agencja Marketingowa WoWay., swoją umowę przedłużyła Firma SparMeble, a Platynowym Sponsorem Chojniczanki została Emka, której logotyp znajduje się na spodenkach oraz koszulkach pierwszej drużyny. Również dzięki naszemu nowemu Partnerowi pierwsza drużyna zyskała swój nowy klubowy autobus, który można podziwiać na trasie przy okazji meczów wyjazdowych, a przed bramą główną stadionu przy Mickiewicza 12 stanęło metalowe serce na nakrętki.

W listopadzie umowę z naszym klubem przedłużyło Centrum Optyczno-Okulistyczne Gollus, a tuż przed zakończeniem 2020 nawiązaliśmy jeszcze jedną współpracę z Firmą Pestka Trans, o której więcej już niedługo!

Również w minionym roku kontynuowaliśmy, razem z naszym Partnerem Firmą Romgazakcję 1 Litr = 1 Grosz dla Chojniczanki.

Z tego miejsca bardzo dziękujemy wszystkim naszym Partnerom za zaufanie i wsparcie w całym 2020 roku!

 

Proudly made by