Do następnego meczu pozostało

Centrum Chemiczno-Budowlane Szulc sponsorem Chojniczanki!

Centrum Chemiczno-Budowlane Szulc sponsorem Chojniczanki!Od 14 lat hurtownia budowlana Szulc zaopatruje klientów w wysokiej klasy materiały budowlane, gwarantując profesjonalną obsługę, doradztwo i niskie ceny.W ofercie naszego nowego Partnera znajdą Państwo kompletną gamę produktów do renowacji wnętrz jak również preparaty do zastosowania na zewnątrz budynków. W swojej ofercie posiadają szeroki wybór produktów do renowacji budynków, w tym tynki renowacyjne, gładzie renowacyjne, a także zaprawy tynkarskie czy masy uszczelniające. Wykorzystując system mieszalnikowy purlet, przygotowują lazury cienkowarstwowe, grubowarstwowe, oleje i impregnaty do drewna. Na życzenie klienta są w stanie wymieszać każdy wybrany kolor. Centrum Chemiczno-Budowlane Szulc znajdziecie w dwóch lokalizacjach: – Sępólno Krajeńskie 89-400; Kościuszki 22– Swornegacie89-608; Retmańska 4.  Zapraszamy na zakupy!  Centrum Chemiczno-Budowlane Szulc dziękujemy za wsparcie!
Proudly made by