Do następnego meczu pozostało

Chojnicka Galeria Wina Kredensik Partnerem klubu

Słyszeliście już o nowym miejscu na mapie Chojnic? W Starym Spichlerzu znajdziecie nowo otwartą Chojnicką Galerię Win Kredensik!


Jest to przepiękne, klimatyczne miejsce wypełnione prawdziwie szlachetnym smakiem pieczołowicie wyselekcjonowanych i wysmakowanych win! Chojnicka Galeria Wina powstała z ogromnej pasji właścicieli, którzy przez wiele lat mieszkali w Nadrenii Palatynat – regionie słynącym z upraw wyśmienitych winogron, dojrzewających na mineralnych glebach i skałach, wśród ogromu rodzinnych winnic z kilkuwiekową historią i doświadczeniem. Oczarowani postanowili przenieść je na wyłączność do naszego pięknego miasteczka. Teraz w Chojnickiej Galerii Wina "Kredensik" możecie zakupić doskonałe w smaku, starannie wybrane wina.

Ale to nie wszystko! Wśród osobliwych butelek wybornych win, galeria zaoferuje również twórczość malarską, która wzbogaci doznania kulturalne naszych klientów.

Nie bez powodu przybliżamy Państwu to miejsce, ponieważ Chojnicka Galeria Win Kredensik została nowym Partnerem naszego Klubu, a już przy okazji najbliższego meczu nasi Partnerzy będą mogli spróbować asortymentu z Chojnickiej Galerii Win Kredensik.

 

Chojnicka Galeria Win Kredensik dziękujemy za wsparcie i zaufanie!

 

Zapraszamy do śledzenia profilu naszego nowego Partnera i oczywiście odwiedzin oraz zakupów stacjonarnie:

Chojnicka Galeria Win Kredensik

Stary Spichlerz

Młyńska 15, Chojnice

Czynne od godziny 10:00 do 18:00, a w piątki i soboty do 20:00.

Proudly made by