Do następnego meczu pozostało

Compte Fortech ponownie zwiększa wsparcie dla Żółto-biało-czerwonych

Firma Comte fortech wspiera nasz klub od 2017 roku. Od tego czasu systematycznie zwiększa swoje wsparcie dla MKS Chojniczanka 1930. Dziękujemy za niezmienne zaufanie!

Spółka Compte Fortech powstała w 2009 jako członek grupy kapitałowej Com tę R – lidera w produkcji kotłów na biomasę na rynku europejskim. Oprócz zakładów w Polsce grupa posiada zakłady produkcyjne we Francji (Arlanc, Dore i Cestas) oraz na Białorusi (Gomel). Spółka handlowa Compte Fournier w Kanadzie reprezentuje grupę na terenie Ameryki Północnej.

W trakcie swojej ponad 100 letniej działalności w branży spółki z grupy Compte R wykonały łącznie ponad 1800 instalacji kotłów na biomasę na całym świecie.

Spółka Compte Fortech była certyfikowana w zakresie zgodności systemu zarządzania jakością z normą PN – EN ISO 9001 oraz zgodności zakładowej kontroli produkcji z normą dotyczącą produkcji konstrukcji stalowych EN 1090-2 w tym także z normą spawalniczą PN EN ISO 3834-2.

Zapraszamy na: www.compte-fortech.eu

Proudly made by