Do następnego meczu pozostało

Dro-Bet Platynowym sponsorem MKS Chojniczanka 1930

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Firma Dro-Bet dołączyła do grona Platynowych sponsorów MKS Chojniczanka 1930!

Na mocy obowiązującej umowy logotyp naszego nowego Partnera pojawi się na spodenkach meczowych pierwszej drużyny.

Dro–Bet Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach jest firmą specjalizującą się w wyrobach betonowych. Na rynku funkcjonuje od 1973 roku i od tego czasu bezustannie poszerza asortyment produktów chcąc sprostać oczekiwaniom swoich klientów.

Dro–Bet oferuje najwyższej jakości beton towarowy, a sztandarowymi wyrobami naszego Partnera są:

  • kostka brukowa (o zróżnicowanym wzornictwie, grubości i kolorystyce),
  • obrzeża,
  • krawężniki,
  • bloczki betonowe, bloczki modułowe typu LEGO, płyty drogowe,
  • pustaki silikatowe, charakteryzujące się bardzo wysoką wytrzymałością na ściskanie – od 15 do 20 MPa oraz wysoką mrozoodpornością, izolacyjnością akustyczną i niską nasiąkliwością.

W swojej ofercie Dro-Bet posiada kilka rodzajów betonu towarowego o różnych klasach – beton konstrukcyjny, drogowo-mostowy, posadzkowy, beton odporny na agresję chemiczną.

Nasz Partner dąży do tego, by najnowsze technologie w zakresie produkcji i kontroli jakości były jedną z najmocniejszych stron firmy. Do tego ciągle podnoszone kwalifikacje i wiedza techniczna, tak aby być na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży. Firma Dro-Bet nieustannie pracuje nad poszerzaniem swojej oferty, wykorzystując różne technologie oraz poszerzając paletę swoich wyrobów. Firma dysponuje własnym laboratorium wyposażonym w najnowsze urządzenia do kontroli jakości kostki brukowej, innych produktów betonowych oraz surowców. W firmie wdrożona jest Zakładowa Kontrola Produkcji (system ZKP) gwarantująca uzyskanie materiałów budowlanych o najwyższej i niezmiennej jakości. Posiadany potencjał produkcyjny i nowoczesny tabor transportowo – sprzętowy gwarantuje odbiorcom sprawną obsługę logistyczną w zakresie zaopatrzenia w materiały budowlane. Dysponują specjalistycznymi zestawami samowyładowczymi do przewozu materiałów, pompo-gruszkami oraz betonomieszarkami.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego Partnera na: www.dro-bet.eu oraz kontaktu:

dro-bet@dro-bet.eu

+48 52 397 86 24

ul. Kościerska 23, 89-600 Chojnice.

Dro-Bet dziękujemy za wsparcie i zaufanie! Witamy w Żółto-Biało-Czerwonej rodzinie! 

Proudly made by